Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 11 maja 2014

Ogłoszenia parafialne - 11 maja 2014

1. Trwa miesiąc maj – poświęcony czci Matki Bożej. Nabożeństwo Majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę po Mszy św. według następującego porządku: dzisiaj o 11.30, w następną niedzielę o godz. 17.00, a w kolejną o 9.30.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli przygotować się do wizytacji kanonicznej Biskupa i zaangażowali się w jej przebieg.

3. Jeszcze dzisiaj można zapisywać się na rajd rowerowy po Gminie Załuski w podziękowaniu za kanonizację Papieża Jana Pawła II. Do dzisiaj zapisało się około 120 osób.

4. Rozpoczynamy próby przed Uroczystością Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Pierwsza próba klas IV w czwartek – 15 maja po Nabożeństwie Majowym o godz. 18.45.

5. Następna niedziela jest III niedzielą w miesiącu. Ofiary składane na tacę są na inwestycje parafialne, jest to tzw. „taca inwestycyjna”.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieninyżyczymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

Do dzisiejszego numeru dołączony jest film „Cristiada” – oparta na faktach historia ludzi, którzy w Meksyku stanęli w obronie Boga i rodziny.  Cena gazety z filmem 7 zł.
W dzisiejszym
numerze szczególnie polecamy następujące artykuły:
  • Rozmowa z autorem bestsellerowej książki o cudzie i tragicznych losach czeskiego księdza Toufara.
  • O groźnej ustawie przemocowej, której przyjęcie przez polski parlament otworzy drogę do walki z tradycyjna rodziną.
  • Skazani na tułaczkę – o o cichych deportacjach krymskich tatarów na zachodnia Ukrainę.