Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 4 listopada 2012

Ogłoszenia parafialne - 4 listopada 2012

Ogłoszenia parafialne1. W dzisiejszą niedzielę – 4 listopada na Mszy św. o godz. 17.00 młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kroczewie pod kierunkiem ks. Pawła przedstawi Zaduszki parafialne pt. „Żyje się tylko chwilę”. Zapraszamy.

2. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Prosimy na karteczkach zaznaczać nie tylko imię i nazwisko zmarłych, a także miejscowość pochodzenia. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Za organizację wypominek odpowiedzialny jest ks. Paweł.

3. Jak poprzednich lat zbieramy dary ziemi dla Płockiego Wyższego Seminarium Duchownego. Proszę poszczególne miejscowości o zorganizowanie takiej zbiórki. Na dary czekamy jeszcze tylko w tym tygodniu, gdyż po następnej niedzieli przyjedzie samochód z Płocka, aby dary przetransportować.

4. Następna niedziela to II niedziela w miesiącu. Ofiary, jakie będziemy składać na „tacę inwestycyjną” w tym roku przeznaczamy na zmianę ogrzewania świątyni i kaplicy.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:

• Jedno życie wystarczy – reinkarnacja to wiara niezgodna z chrześcijaństwem.
• O owocach synodu biskupów o nowej ewangelizacji mówi kard. Zenon Grocholewski.
• Czy tzw. Umowy śmieciowe są wyzyskiem pracowników czy ratunkiem dla bezrobotnych?
• Rośliny są inteligentne – o roślinach, które „umieją” liczyć, mylą, czują, i o takich, które bywają złośliwe.
• Tory zarosły, dworzec rozebrano – skupieni na budowie autostrad nie zauważyliśmy, że w Polsce przestał działać transport publiczny.

Oprócz tego znajdziemy bieżące informacje z życia Kościoła w naszej diecezji, w Polsce i na świecie.