Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 2 czerwca 2024

Ogłoszenia parafialne - 2 czerwca 2024

1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w procesję Bożego Ciała.

2.     Za tydzień w niedzielę  9 czerwca na Mszy św. o godz. 11.30 Jego Ekscelencja      Ksiądz Biskup Roman Marcinkowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Otoczmy tę młodzież naszą modlitwą.

3.     Próba dla młodzieży przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania w piątek o godz. 18.40.

4.     Spowiedź młodzieży i świadków bierzmowania w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

5.     W czwartek – 6 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie każdej Mszy świętej poświęcenie wianków.

6.     W piątek – 7 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 17.30 i 18.00.

7.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek czerwca. Po Mszy św.  o godz. 18.00 nabożeństwo.

8.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

9.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.