Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 5 maja 2024

Ogłoszenia parafialne - 5 maja 2024

Ogłoszenia parafialne

1. Trwa miesiąc maj, poświęcony w sposób szczególny czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę będziemy śpiewać Litanię Loretańską po Mszy św. naprzemiennie. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Zachęcamy do śpiewania litanii w swoich miejscowościach przy figurkach. Prosimy o zrobienie porządków przy figurkach i krzyżach przydrożnych w swych miejscowościach.

 

2.     Dzisiejsza niedziela- jest pierwszą w miesiącu – niedziela adoracyjna. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe i procesja wokół kościoła.

 

3.     W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 dzieci klas III z naszej parafii  po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Prosimy o zachowanie należytego porządku podczas tej Mszy św. oraz nie zajmowanie zarezerwowanych miejsc dla rodziców. Podczas Mszy św. obok dzieci i przed ławkami mogą znajdować się tylko księża, upoważniony kamerzysta i fotograf. Wszyscy otoczmy te dzieci swoją modlitwą.

 

4.     Spowiedź dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 9.00 do 10.00, natomiast próba dzieci przed komunią  jutro o godz. 18.40.

 

5.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

6.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

24,415,095 unikalnych wizyt