Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 22 października 2023

Ogłoszenia parafialne - 22 października 2023

1.   1. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe w dzień powszedni o godz. 16.30,  a w niedzielę będziemy odmawiali po jednej lub dwie tajemnice różańca po każdej Mszy św.

2.   2. W poniedziałki, środy i piątki  różaniec z zaangażowaniem dzieci.

3.   3. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki jednorazowe będą  czytane przed Mszą św. o godz. 11.30 na cmentarzu i podczas wieczornego różańca w Dzień Zaduszny na cmentarzu. Za ławkami i w zakrystii możemy zabrać kartki do wpisywania zmarłych. Dane zmarłych można również zapisywać na swoich kartkach.

4.  4. W najbliższym czasie będziemy robili porządki na cmentarzu. Robiąc porządki, prosimy, aby śmieci wyrzucać tylko do specjalnie przeznaczonych na ten cel pojemników. Liście, gałęzie i naturalne kwiaty nie wyrzucamy do kontenerów, ale w wyznaczone miejsce. W dzień Wszystkich Świętych kartony i papiery prosimy wyrzucać w oznaczonym miejscu. Robiąc porządki uszanujmy pracę innych i nie bójmy się zwracać uwagi tym, którzy robią bałagan i nie stosują się do zasad panujących na naszym cmentarzu.

6.  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w świątyni o godz. 9.30 i na cmentarzu   o godz. 11.30. O godzinie 11.00 rozpocznie się różaniec połączony z wypominkami jednorazowymi.

7.  6. W dzień zaduszny – 2 listopada Msze św. o godz. 9.30, 11.30 i 16.00. O godz. 16.00 Msza św. za zmarłych, szczególnie tych, którzy odeszli do Pana od ubiegłorocznej Uroczystości Wszystkich Świętych. Za tych zmarłych ktoś z rodziny w świątyni zapali znicz, który później zaniesie na cmentarz na grób zmarłego.  Po Mszy św. różaniec na cmentarzu połączony z wypominkami jednorazowymi.

8

9. 7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

10.8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.