Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 15 stycznia 2023

Ogłoszenia parafialne - 15 stycznia 2023

1.     W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w domach parafian, popularnie zwaną kolędą. Dziękujemy parafianom kolędowanych miejscowości za serdeczne przyjęcie duszpasterzy. Szczegółowy plan kolędy na najbliższy tydzień jest następujący:

2.     Jeżeli kogoś nie było w domu podczas kolędowanie jego miejscowości, a chciałby aby kapłan odwiedził rodzinę w ramach wizyty duszpasterskiej, może umówić się na indywidualną wizytę, ustalając dzień i godzinę. Można to zrobić już dzisiaj.

3.     W tym roku Pan Adam Grzybowski nie będzie roznosił przed kolędą do naszych domów wody święconej, kadzidła i kredy. Cały pakiet możemy zabierać w świątyni, który  jest położony za ławkami. Zachęcamy do złożenia ofiary za te rzeczy do puszki, które będą wykorzystane na porządkowanie cmentarza.

4.     Zachęcamy do lektury tygodnika  „Gościa Niedzielnego”, od 2023 r. cena tygodnika to             10 zł. W dzisiejszy tygodniku możemy przeczytać o:

·        Osobisty sekretarz papieża Benedykta XVI wspomina ostatnie chwile jego życia.

·        O pożegnaniu papieża seniora.

·        O tym jak umierali papieże.

·        Europosłowie do wynajęcia. O tym jak europosłowie za pieniądze i prezenty lobbowali na rzecz Kataru i Maroka.

5.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

6.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

PLAN KOLĘDY - 2023

Poniedziałek – 16 stycznia

Godz. 15.00  – Kroczewo – ul. Poczty Saskiej - 2 kapłanów

Wtorek – 17 stycznia