Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 3 stycznia 2021

Ogłoszenia parafialne - 3 stycznia 2021

Ogłoszenia parafialne

1.     Po rekolekcyjnych i świątecznych rozwiązaniach, aby więcej parafian mogło skorzystać z Mszy św., od dzisiejszej niedzieli do Wielkanocy wprowadzamy w niedzielę i święta dodatkową Mszę św. o godz. 10.30. Można zamawiać intencje na tę Mszę św. Jest jeszcze kilka wolnych.

 

2.     W środę – 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną popularnie Uroczystością Trzech Króli, Msze św. w ten dzień, tak jak w każdą niedzielę. Jest również dodatkowa Msza św. o godz. 10.30. Ofiary składane w Trzech Króli są przeznaczone na misje.

 

3.     W tym roku z wyznaczeniem kolędy musimy poczekać na rozwój sytuacji epidmiologicznej w naszym kraju. Po okresie „kwarantanny narodowej” podejmiemy decyzję o tym kiedy i jak będzie wyglądała wizyta duszpasterska.

 

4.     W tym roku Pan Adam Grzybowski nie będzie roznosił przed kolędą do naszych domów wody święconej, kadzidła i kredy. Cały pakiet możemy zabierać do swych domów w świątyni. Jest on położony za ławkami. Zachęcamy do złożenia ofiary za te rzeczy do puszki, które będą wykorzystane na porządkowanie cmentarza.

 

5.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

6.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

23,949,441 unikalnych wizyt