Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 20 stycznia 2019

Ogłoszenia parafialne - 20 stycznia 2019

1.     W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci klas III i IV i ich rodziców  w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

2.     Trwa wizyta duszpasterską w domach parafian, popularnie zwaną kolędą. Bardzo prosimy aby podczas kolędy gromadziła się cała rodzina, usprawiedliwieniem może być tylko choroba, praca, studia lub wyjazd służbowy. Prosimy aby uczniowie zostawiali na czas kolędy zeszyty od religii lub ćwiczenia, a także indeksy.

3.     Ponieważ w tym tygodniu kończymy kolędę w domach Parafian, prosimy tych wszystkich, których w wyznaczonych dniach nie było w domach, a chcieliby przyjąć kapłana, o indywidualne ustalenie terminu wizyty.

4.     W miesiącu lutym podpisujemy z Ministerstwem Ochrony Środowiska  umowę na realizację projektu w ramach oszczędności energetycznych. Bardzo prosimy o poważne podejście do naszej prośby wyrażonej przed rokiem w apelu do Parafian. Dziękujemy za już złożone ofiary na ten cel.

5.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”, w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O relacji między Kościołem i państwem.

·        Jakimi zasadami się kierować, by wesprzeć nastolatka w trudnym procesie dojrzewania?

·        Jakie znaczenie ma wybór imienia?

·        W „Małym Gościu Niedzielnym” – obrazek z modlitwą za babcię i dziadka, a także o tym, że co czujemy , czuje nasze serce w rozmowie z kardiochirurgiem dr. Michałem Zębalą.

6.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

7.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

PLAN KOLĘDY

Poniedziałek – 21 stycznia