Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 25 listopada 2018

Ogłoszenia parafialne - 25 listopada 2018

Ogłoszenia parafialne

1.     Bardzo serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za przygotowanie i poprowadzenie w minioną niedzielę kolejnego „wieczory chwały”, tym razem poświęconemu wierze w naszym życiu.

 

2.     W następną niedzielę rozpoczynamy Okres Adwentu. Jest on okresem przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, jak również do powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. W należytym przeżyciu tego czasu będą nam pomagały „roraty”, a także Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się przed II niedzielą Adwentu w dniach 7-9 grudnia.

 

3.     W następną niedzielę dzieci klas III przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej będą miały na Mszy św. o godz. 9.30 poświęcone i wręczone książeczki do nabożeństwa.

 

4.     Przyjmujemy na wypominki roczne. W przyjmowanych wypominkach od ubiegłego roku nic się nie zmieniło. Proszę zmarłych wpisywać bez odmieniania w mianowniku.

 

5.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. Do dzisiejszego numeru dołączony jest kalendarz ścienny na 2019 rok, w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O Jezusie Chrystusie, Królu królów, który stał się pokornym Sługą Jahwe.

·        Głos w dyskusji o szczepionkach – pomagają, czy szkodzą?

·        O tym, że w Parlamencie Europejskim dominuje myślenie, że religia jest przejawem wstecznictwa.

·        W najnowszym „Małym Gościu Niedzielnym”                                                                                 – lampion na tegoroczne roraty                                                                                              – o Duchu Świętym – jak rozpoznać i wykorzystać sygnały, które codziennie nam wysyła                                                                                                                                                  – o św. Mikołaju – czy był prawdziwy, czy zmyślony, i co na to naukowcy?

 

6.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

 

7.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

23,951,990 unikalnych wizyt