Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 18 listopada 2018

Ogłoszenia parafialne - 18 listopada 2018

1.     Bardzo serdecznie dziękujemy klerykom naszego Wyższego Seminarium Duchownego działających w muzycznej grupie „Fratres” i opiekującemu się nimi ks. profesorowi Dariuszowi Majewskiemu za przeprowadzenie niedzieli powołań w naszej parafii. Wyrażamy nadzieję, że za kilka lat doczekamy się kapłana i z naszej wspólnoty. Naszym studentom życzymy wytrwałości w podążaniu do obranego celu, otwartych umysłów i serc, pragnących się udoskonalać i zdobywać potrzebną wiedzę.

2.     Zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne, przygotowane przez nasza młodzież, które odbędzie się w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Tym razem będziemy pochylali się nad cnotą wiary. Szczegóły na plakatach.

3.     W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. dla uczniów klas III i IV i ich rodziców w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu.

4.     Przyjmujemy na wypominki roczne. W przyjmowanych wypominkach od ubiegłego roku nic się nie zmieniło. Proszę zmarłych wpisywać bez odmieniania w mianowniku.

5.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Jak zrozumieć, że Bóg kocha nas takimi, jakimi jesteśmy.

·        O dramatycznej walce o ocalenie jednego z najstarszych gdańskich kościołów, któremu może grozić zawalenie.

·        Jak czytanie dzieciom wpływa na ich przyszłość.

·        Jak Polska świętowała 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

6.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

7.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.