Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2018

Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2018

1.            Bardzo serdecznie dziękujemy ks. prał. Dr. Ireneuszowi Wrzesińskiemu, za odprawienie sumy odpustowej i wygłoszenie kazań na Mszach św. z okazji Uroczystości św. Jana Chrzciciela – patrona naszej parafii.

2.            Dziękujemy także kapłanom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a także asyście procesyjnej, Druhom Strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiatkami i wszystkim za życzliwość, pomoc i wspólną modlitwę.

3.            W okresie wakacyjnym zazwyczaj będzie w parafii tylko jeden kapłan, dlatego prosimy o załatwianie spraw tylko w godzinach otwarcia kancelarii. Ze spowiedzi prosimy korzystać głównie w dzień powszedni przed Mszami Świętymi.

4.            Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Jak dotrzeć z Ewangelią do najbardziej samotnego pokolenia w historii – czyli młodych?

·        O tym, ze wkrótce będziemy mogli oglądać nowa katolicką telewizję.

·        Jakich słów lekarz powinien unikać w kontakcie z pacjentem?

·        W „Małym Gościu Niedzielnym”                                                                                                 - kolorowy terminarz mistrzostw świata, czyli niezbędnik każdego kibica

- miejsca , które warto odwiedzić w czasie wakacji

5.            Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

6.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.