Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 4 lutego 2018

Ogłoszenia parafialne - 4 lutego 2018

Ogłoszenia parafialne

1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli w swych domach, duszpasterzy  parafialnych podczas kolędy, a także Pana Organistę podczas roznoszenia opłatka i Pana Adama podczas roznoszenia wody święconej. Wszyscy dziękujemy za życzliwość, miłe słowa i złożone ofiary.

 

2.            Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

3.            Zapraszamy serdecznie na spotkanie modlitewne, przygotowane przez naszą młodzież, które odbędzie się w niedzielę – 18 lutego po Mszy św. o godz. 17.00. Jest to nowa inicjatywa, w ramach której uwielbimy Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Będzie to okazja do podjęcia refleksji nad własnym życiem poprzez wsłuchanie się w słowa konferencji o prawdziwej miłości, oraz tematyczna scenkę teatralną wykonaną przez młodzież. Zachęcamy wszystkich do przybycia bez względu na wiek, aby przez chwilę zatrzymać się i pomyśleć o tym , jaka jest moja miłość?

 

4.            Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Dr Wanda Półtawska wypowiada się o obronie dzieci nienarodzonych. Mówi o odpowiedzialności i konieczności uczenia się myślenia.

·        O burzliwych losach najcenniejszego z polskich insygniów królewskich, tzw. Korony Chrobrego.

·        O Korei, w której chrześcijaństwo rozwija się bardzo szybko, a wyznawcami Chrystusa zostają również politycy i celebryci.

 

5.            Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

 

6.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

24,547,764 unikalnych wizyt