Jesteś w: Wydarzenia » Intencje mszalne » Ogłoszenia parafialne - 4 czerwca 2017

Ogłoszenia parafialne - 4 czerwca 2017

1. W dzisiejsza niedzielę – w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny.

2. W dzisiejszą niedzielę na Mszach św. o godz. 9.30 i 11.30 60-cioro dzieci z naszej parafii miało Uroczyste Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Otoczmy te dzieci modlitewną pamięcią.

3. Dzieci, które dzisiaj odnowiły przyrzeczenia Chrztu Świętego do czwartku mają swój biały tydzień. Spotykamy się w te dni na Mszy św. o godz. 18.00.

4. Za dziesięć dni Uroczystość Bożego Ciała. Ołtarze w tym roku stroją mieszkańcy następujących miejscowości:
ołtarz I – Wojszczyce,
ołtarz II – Kroczewo (osiedle),
ołtarz III – Trębki Nowe (Przy bruku i Niebo),
ołtarz IV – Błogosławie.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. W dzisiejszym numerze polecamy następujące artykuły:
  • 6 czerwca polscy biskupi w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach odnowią Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Premier Beata Szydło mówi o kapłaństwie swojego syna.
  • Jaka jest prawda o emigrantach przybywających do Europy?
  • Zbigniew Wodecki łączy pokolenia.