Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 21 czerwca 2015

Ogłoszenia parafialne - 21 czerwca 2015

1. W miesiącu czerwcu po Mszy św. o godz. 18.00 odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w Kroczewie w czwartek o godz. 9.00, w Wojszczycach w piątek o godz. 8.00.

3. Spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego we wtorek i środę od godz. 17.00 do 18.30.

4. Wójt Gminy Załuski zaprasza w dniu 27 czerwca w sobotę na boisko sportowe w Karolinowie na doroczny Festiwal Truskawki. W programie konkursy dla dzieci i dorosłych, kiermasze, występy artystyczne, koncerty i wiele innych atrakcji. Początek Festiwalu godz. 14.30.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. W dzisiejszym numerze polecamy następujące artykuły:
  • Poradnik dobrego ojca – bez rozmowy nie da się wychować dobrego syna.
  • Ważą się losy ustawy o in vitro.
  • Pech Platformy Obywatelskiej – o wpływie ujawnionych kompromitujących nagraniach.
  • O uroczystym rozpoczęciu nawiedzenia obrazu jasnogórskiego i obrazek ze słowem ks. biskupa Piotra Libery na czas maryjnego nawiedzenia diecezji.
– Kolejny numer „Małego Gościa Niedzielnego” m.in. dziennik do zapisywania najważniejszych chwil z wakacji.