Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 28 września 2014

Ogłoszenia parafialne - 28 września 2014

Ogłoszenia parafialne
1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30. spotkanie dla uczniów kl. II, III i IV oraz ich rodziców w ramach przygotowania do Komunii Świętej.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła jest zbiorka do puszek na Katolickie Radio Diecezji Płockiej.

3. W środę rozpoczynamy miesiąc październik, podczas którego będziemy odmawiali różaniec. Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, zmiany mogą być w sobotę kiedy będą śluby. W niedzielę różaniec będziemy odmawiali po Mszach świętych według ustalonej kolejności. W najbliższą niedzielę, która jest pierwszą w miesiącu różaniec będzie po Sumie.

4. W związku z Nabożeństwem Różańcowym Msze św. w dzień powszedni będą o godz. 16.00 i po różańcu około godz. 17.15. W soboty godziny odprawiania Mszy św. mogą ulec zmianie, może to być spowodowane ślubami. Kto ma zamówioną Mszę św. w sobotę powinien wcześniej sprawdzić w gablocie ogłoszeniowej lub na stronie internetowej.

5. Nabożeństwo Różańcowe z oprawą dzieci będzie w poniedziałek, środę i piątek. W te dni dzieci zbierają wyklejankę, za którą na koniec czekają nagrody.

6. Od października wprowadzamy dodatkową Mszę św. w każdą III niedzielę miesiąca o godz. 13.00 dla dzieci klas II, III i IV w ramach przygotowania do Komunii Świętej.

7. Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi w miesiącu październiku. Nie będzie dodatkowego nabożeństwa. Uczcimy te dni podczas modlitwy różańcowej. Następna niedziela jest pierwszą w miesiącu. Po Sumie Nabożeństwo Różańcowe i ostatnia procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Następna procesja podczas rezurekcji.

8. Nasza parafia włącza się w akcję organizowaną przez Pomoc Kościołowi w Potrzebie i do 15 października zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, z którego dochód po utylizacji zostanie przeznaczony na projekty edukacyjne w Afryce. Sprzęt można dostarczać do stodoły w podwórku parafialnym.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieninyżyczymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.


Zachęcamy do lektury
tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze polecamy następujące artykuły:
  • Obrazek z modlitwą rodziców za dzieci.
  • O wizycie Papieża w Albanii – pierwszym odwiedzonym krajem Europy.
  • Relacja dziennikarza „Gościa” z atakowanego przez separatystów Mariopola.
– Kolejny numer „Małego Gościa Niedzielnego” zawiera obrazek z modlitwą dzieci za rodziców, a także ranking najlepszych ministranckich stron internetowych.


24,415,264 unikalnych wizyt