- Witaj w naszym Serwisie
Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia |
Nawigacja
Aktualny czas
Tłumaczenie strony
Liturgia na dziś
Modlitwa Internauty
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem
Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Narzeczeństwo » Zapowiedzi przedślubne
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
Następujące osoby mają zamiar wstąpić w sakramentalny związek małżeński:
Robert Zych, kawaler, zam. w Zakroczymiu, parafia Zakroczym
i Karolina Lipka, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Kamil Jarosław Laren, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Paulina Sienicka, panna, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Konopnickiej, parafia św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim (Stary Modlin)
Marcin Kozłowski, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
Aneta Wysocka, panna, zam. w Warszawie, ul. Fabryczna, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej, diecezja warszawska.
Krzysztof Malinowski, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Monika Olszewicz, panna, zam. w Michałowie, parafia Radzymin.
Paweł Zakrzewski, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Paulina Beata Ślubowska, panna, zam. w Kamienicy, parafia Kamienica.
Sebastian Józef Skrzeszewski, kawaler, zam. w Gołkowicach, parafia Podwyższenia Krzyża, diecezja katowicka
i Bożena Magdalena Wasiak, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Sebastian Myślak, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Elżbieta Szynacka, panna, zam. Bledzewie, parafia Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu.
Rafał Janusz Gozdalik, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Sylwia Czumaj, panna, zam. w Suchodole, parafia Przemienienia Pańskiego w Żarnówce.
Adam Piątkiewicz, kawaler, zam. w Stróżewie, parafia Wrona
i Żaneta Wiśniewska, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Marcin Wysocki, kawaler, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza
i Dorota Renata Szymczak, panna, zam. w Warszawie, parafia św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.
Bogumił Zieliński, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Joanna Marlena Bobowicz, panna, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, parafia św. Michała Archanioła, diecezja warszawska.
Mariusz Witaszczyk, kawaler, zam. w Wólce Szczawińskiej, parafia Nowe Miasto
i Elżbieta Iwanowska, panna, zam. w Janowie, parafia tutejsza.
Grzegorz Wygrys, kawaler, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza
i Edyta Katarzyna Malinowska, panna, zam. w Woli Smoszewskiej, parafia Smoszewo.
Krzysztof Jędrzejewski, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Joanna Sosnowska, panna, zam. w Warszawie, ul. M. R. Stefanika, parafia N. M. P. Królowej Polski w Warszawie.
Marcin Szybiński, kawaler, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza
i Katarzyna Bielecka, panna, zam. w Gończycach, parafia Gończyce, diecezja siedlecka.
Maciej Bronisław Grzybowski, kawaler, zam. w Emolinku, parafia tutejsza
i Agnieszka Waga, panna, zam. w Modlinie Twierdzy, ul. Moniuszki, parafia św. Barbary w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Twierdza).
Kamil Wesołowski, kawaler, zam. w Nowym Przybojewie, parafia Grodziec
i Marta Sadkowska, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Łukasz Woźniak, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Anna Baniak, panna, zam. w Sadówcu, parafia Kamienica.
Piotr Krawczyk, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Dorota Majewska, panna, zam. w Ludwikowie, parafia Wrona.
Rafał Brodewicz, kawaler, zam. w Gulbinach, gm. Brzuze
i Magdalena Klimczewska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Kamil Janicki, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Marta Oraczewska, panna, zam. w Woli Błędowskiej, parafia Cieksyn.
Rafał Andrzej Czermański, kawaler, zam. w Płońsku, parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
i Anna Maria Czekalska, panna, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza.
Przemysław Łątka, kawaler, zam. w Karnkowie, parafia Kamienica
i Iwona Jakóbiak, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Adrian Cichocki, kawaler, zam. w Jaworowie Trębkach Starych, parafia tutejsza
i Dorota Drybczewska, panna, zam. w Sieklukach, parafia Skołatowo.
Marcin Grzelak, kawaler, zam. w Nowych Olszynach, parafia Krysk
i Joanna Dytlow, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Krystian Dylewski, kawaler, zam. w Latonicach, parafia Nowe Miasto
i Anna Żuławnik, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Michał Sebastian Malanowski, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Warszawska, parafia św. Michała Archanioła, diecezja warszawska
i Wioleta Pasternakiewicz, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Jacek Liszkiewicz, kawaler, zam. w Kazuniu Polskim
i Anna Gruszczyńska, panna, zam. w Zarębach, parafia tutejsza.
Marcin Kamiński, kawaler, zam. w Sokolnikach, parafia Baboszewo
i Ewelina Leszczyńska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Tomasz Fabek, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Katarzyna Bogusława Stawska, panna, zam. w Szczytnie, parafia Krysk.
Ernest Paweł Piechurski, kawaler, zam. w Radomiu, parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu, diecezja radomska
i Małgorzata Monika Konopska, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Piotr Ryszard Wiącek, kawaler, zam. w Olszewnicy Nowej, ul. Nowodworska, parafia Skrzeszew, diecezja warszawsko-praska
i Sylwia Lipka, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Marcin Mateusz Marek, kawaler, zam. w Sielcu Kolonii, parafia Skalbmierz, diecezja kielecka
i Magda Grzybowska, panna, zam. w Emolinku, parafia tutejsza.
Sławomir Szcześniewski, kawaler, zam. w Kaliszewie, parafia Smardzewo
i Dorota Żuławnik, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Robert Lesak, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Edyta Grzybowska, panna, zam. w Wrzosówce, parafia Kazuń Polski.
Marcin Michał Korytowski, kawaler, zam. w Sobolach, parafia tutejsza
i Justyna Słowik, panna, zam. w Zdunowie, parafia Kamienica.
Jarosław Nejman, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Magdalena Oleszko, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Cezary Grzybowski, kawaler, zam. w Emilinku, parafia tutejsza
i Anna Drewniak, panna, zam. w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Słowackiego, parafia św. Eugeniusza de Mazenod.
Łukasz Czyżewski, kawaler, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza
i Julianna Chudolińska, panna, zam. w Wólce Smoszewskiej, parafia Zakroczym.
Mariusz Rutkowski, kawaler, zam. w miejscowości Soboklęszcz, parafia Joniec
i Sylwia Śniadecki, panna, zam. w Sobolach, parafia tutejsza.
Krzysztof Szcześniak, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Ewelina Kinga Tłuchowska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Przemysław Klepacki, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Anna Pawłowska , panna, zam. w Łomiankach, parafia św. Małgorzaty.
Jerzy Czesław Karczmarczyk, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Justyna Palusińska, panna, zam. w Płońsku, parafia św. Maksymiliana Kolbego.
Zbigniew Gorzkowski, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Małgorzata Malicka, panna, zam. w Wólce Bałtowskiej Kolonii, parafia Bałtów.
Kamil Wieczorek, kawaler, zam. w Nowym Przybojewie, parafia Grodziec
i Marta Turkowska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Marcin Marek Pietrzak, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Aneta Katarzyna Świadek, panna, zam. w Warszawie, ul. Głębocka, parafia Michała Archanioła w Warszawie.
Krzysztof Kowalski, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Modlińska, parafia Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
i Ilona Janicka, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Mariusz Adam Dębski, kawaler, zam. w Sobolach, parafia tutejsza
i Aleksandra Werner, panna, zam. w Łazękach, parafia Żukowo.
Marek Kaczkowski, kawaler, zam. w Darłowie, parafia św. Gertrudy w Darłowie
i Karolina Pająk, panna, zam. w Smołach, parafia tutejsza.
Michał Wąsowicz, kawaler, zam. w Wójtostwie, parafia Zakroczym
i Dorota Dytlow, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Marcin Siwek, kawaler, zam. w Miękoszynie, parafia Pomiechowo
i Katarzyna Emilia Perużyńska, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Jarosław Cegiełka, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Okulickiego, parafia św. Piotra i Pawła
i Nina Kołodziejska, panna, zam. w Henrysinie, parafia tutejsza.
Aleksander Murawski, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Monika Olechowicz, panna, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Lotników, parafia św. Michała.
Marcin Nerć, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Agnieszka Sikorska, panna, zam. w Starych Olszynach, parafia św. Floriana w Krysku.
Radosław Goliasz, kawaler, zam. w Skrzeszewie, ul. Szkolna, par. św. Jana Marii Vianneya w Skrzeszewie
i Justyna Magdalena Jaworska, panna, zam. w Strubinach, gm. Zakroczym, par. tutejsza.
Maciej Stanisław Prokop, kawaler, zam. w Warszawie, ul. Zapustna, parafia Św. Rodziny we Włochach
i Magdalena Kąc, panna, zam. w Warszawie, ul. Aluzyjna.
Jakub Nejman, kawaler, zam. w Strubinach, parafia tutejsza
i Lucyna Katarzyna Niechwiej, panna, zam. w Krakowie, ul. Bobrowskiego, parafia św. Kazimierza.
Marcin Lewczuk, kawaler, zam. w Kroczewie parafia tutejsza
i Sabrina Sobańska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Mariusz Błaszczak, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Monika Osińska, panna, zam. w Orszymowie, parafia Orszymowo.
Kamil Tomasz Sikorski, kawaler, zam. w Serocku, ul. Piaskowa, parafia Serock
i Monika Gawarska, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Łukasz Pasierowski, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Natalia Wioletta Daniszewska, panna, zam. w Nasielsku, ul. Dąbrowskiego, parafia św. Wojciecha.
Piotr Czarnecki, kawaler, zam. w Pułtusku, ul. Świętokrzyska, parafia św. Krzyża
i Katarzyna Milena Russek, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Ireneusz Grzegorz Miraś, kawaler, zam. w Garbatce Letnisku, parafia Garbatka, diecezja radomska
i Anna Szymczak, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Przemysław Karczmarczyk, kawaler, zam. w Strubinach, parafia tutejsza
i Agnieszka Sztamborska, panna, zam. Skwarach, parafia Naruszewo.
Zbigniew Trąbiński, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Monika Wiśniewska, panna, zam. w Kamienicy, parafia Kamienica.
Maciej Paszkiewicz, kawaler, zam. w Cekanowie, ul. Cicha, parafia Słupno
i Emilia Beata Frączak, panna, zam. w Kroczewie parafia tutejsza.
Grzegorz Przemysław Żelechowski, kawaler, zam. w Brzozówce, parafia Wiersze
i Ewa Wasiak, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Mariusz Sasin, kawaler, zam. w Lipinkach, ul. Kwiatowa, parafia Zagościniec
i Anna Lipka, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Mariusz Głuśniewski, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Szarych Szeregów, parafia św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
i Małgorzata Górska, panna, zam. w Swobodni, parafia tutejsza.
Mariusz Wasiak, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Anna Szymańska, panna, zam. w Borkowie, parafia Cieksyn.
Dariusz Ferenc, kawaler, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza
i Kinga Godlewska, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Paweł Goszczyński, kawaler, zam. w Radzyminie, parafia Naruszewo
i Agnieszka Krawczyk, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Zbigniew Gogacz, kawaler, zam. w Smołach parafia tutejsza
i Aneta Łożyńska, panna, zam. w Przybojewie Nowym, parafia Grodziec.
Hubert Prusak, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Dorota Kowalska, panna, zam. w Płońsku, ul. Jesionowa, parafia św. Maksymiliana
Tadeusz Sobieszczyński-Szymański, kawaler, zam. w Warszawie, ul. Mokotowska, parafia św. Aleksandra
i Katarzyna Czara, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Piotr Wydrych, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Aleksandra Banaszek, panna, zam. Zakroczymiu, parafia św. Józefa
Marcin Jaworski, kawaler, zam. w Strubinach, parafia tutejsza
i Ewa Stalmach, panna, zam. w Karolinowie, parafia Wola Kiełbińska.
Marcin Robert Kazimierczuk, kawaler, zam. w Warszawie, parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
i Bożena Słupecka, panna, zam. w Falbogach Wielkich, parafia tutejsza.
Piotr Stolarski, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Monika Prządak, panna, zam. w Płońsku, parafia św. Michała Archanioła.
Daniel Brzeski, kawaler, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza
i Agnieszka Kinga Gójska, panna, zam. w Duczkach parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
Zapowiedzi przedślubne
Następujące osoby mają zamiar wstąpić w sakramentalny związek małżeński:
Robert Zych, kawaler, zam. w Zakroczymiu, parafia Zakroczym
i Karolina Lipka, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Kamil Jarosław Laren, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Paulina Sienicka, panna, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Konopnickiej, parafia św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim (Stary Modlin)
Marcin Kozłowski, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
Aneta Wysocka, panna, zam. w Warszawie, ul. Fabryczna, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej, diecezja warszawska.
Krzysztof Malinowski, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Monika Olszewicz, panna, zam. w Michałowie, parafia Radzymin.
Paweł Zakrzewski, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Paulina Beata Ślubowska, panna, zam. w Kamienicy, parafia Kamienica.
Sebastian Józef Skrzeszewski, kawaler, zam. w Gołkowicach, parafia Podwyższenia Krzyża, diecezja katowicka
i Bożena Magdalena Wasiak, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Sebastian Myślak, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Elżbieta Szynacka, panna, zam. Bledzewie, parafia Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu.
Rafał Janusz Gozdalik, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Sylwia Czumaj, panna, zam. w Suchodole, parafia Przemienienia Pańskiego w Żarnówce.
Adam Piątkiewicz, kawaler, zam. w Stróżewie, parafia Wrona
i Żaneta Wiśniewska, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Marcin Wysocki, kawaler, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza
i Dorota Renata Szymczak, panna, zam. w Warszawie, parafia św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.
Bogumił Zieliński, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Joanna Marlena Bobowicz, panna, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, parafia św. Michała Archanioła, diecezja warszawska.
Mariusz Witaszczyk, kawaler, zam. w Wólce Szczawińskiej, parafia Nowe Miasto
i Elżbieta Iwanowska, panna, zam. w Janowie, parafia tutejsza.
Grzegorz Wygrys, kawaler, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza
i Edyta Katarzyna Malinowska, panna, zam. w Woli Smoszewskiej, parafia Smoszewo.
Krzysztof Jędrzejewski, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Joanna Sosnowska, panna, zam. w Warszawie, ul. M. R. Stefanika, parafia N. M. P. Królowej Polski w Warszawie.
Marcin Szybiński, kawaler, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza
i Katarzyna Bielecka, panna, zam. w Gończycach, parafia Gończyce, diecezja siedlecka.
Maciej Bronisław Grzybowski, kawaler, zam. w Emolinku, parafia tutejsza
i Agnieszka Waga, panna, zam. w Modlinie Twierdzy, ul. Moniuszki, parafia św. Barbary w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Twierdza).
Kamil Wesołowski, kawaler, zam. w Nowym Przybojewie, parafia Grodziec
i Marta Sadkowska, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Łukasz Woźniak, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Anna Baniak, panna, zam. w Sadówcu, parafia Kamienica.
Piotr Krawczyk, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Dorota Majewska, panna, zam. w Ludwikowie, parafia Wrona.
Rafał Brodewicz, kawaler, zam. w Gulbinach, gm. Brzuze
i Magdalena Klimczewska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Kamil Janicki, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Marta Oraczewska, panna, zam. w Woli Błędowskiej, parafia Cieksyn.
Rafał Andrzej Czermański, kawaler, zam. w Płońsku, parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
i Anna Maria Czekalska, panna, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza.
Przemysław Łątka, kawaler, zam. w Karnkowie, parafia Kamienica
i Iwona Jakóbiak, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Adrian Cichocki, kawaler, zam. w Jaworowie Trębkach Starych, parafia tutejsza
i Dorota Drybczewska, panna, zam. w Sieklukach, parafia Skołatowo.
Marcin Grzelak, kawaler, zam. w Nowych Olszynach, parafia Krysk
i Joanna Dytlow, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Krystian Dylewski, kawaler, zam. w Latonicach, parafia Nowe Miasto
i Anna Żuławnik, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Michał Sebastian Malanowski, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Warszawska, parafia św. Michała Archanioła, diecezja warszawska
i Wioleta Pasternakiewicz, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Jacek Liszkiewicz, kawaler, zam. w Kazuniu Polskim
i Anna Gruszczyńska, panna, zam. w Zarębach, parafia tutejsza.
Marcin Kamiński, kawaler, zam. w Sokolnikach, parafia Baboszewo
i Ewelina Leszczyńska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Tomasz Fabek, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Katarzyna Bogusława Stawska, panna, zam. w Szczytnie, parafia Krysk.
Ernest Paweł Piechurski, kawaler, zam. w Radomiu, parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu, diecezja radomska
i Małgorzata Monika Konopska, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Piotr Ryszard Wiącek, kawaler, zam. w Olszewnicy Nowej, ul. Nowodworska, parafia Skrzeszew, diecezja warszawsko-praska
i Sylwia Lipka, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Marcin Mateusz Marek, kawaler, zam. w Sielcu Kolonii, parafia Skalbmierz, diecezja kielecka
i Magda Grzybowska, panna, zam. w Emolinku, parafia tutejsza.
Sławomir Szcześniewski, kawaler, zam. w Kaliszewie, parafia Smardzewo
i Dorota Żuławnik, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Robert Lesak, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Edyta Grzybowska, panna, zam. w Wrzosówce, parafia Kazuń Polski.
Marcin Michał Korytowski, kawaler, zam. w Sobolach, parafia tutejsza
i Justyna Słowik, panna, zam. w Zdunowie, parafia Kamienica.
Jarosław Nejman, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Magdalena Oleszko, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Cezary Grzybowski, kawaler, zam. w Emilinku, parafia tutejsza
i Anna Drewniak, panna, zam. w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Słowackiego, parafia św. Eugeniusza de Mazenod.
Łukasz Czyżewski, kawaler, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza
i Julianna Chudolińska, panna, zam. w Wólce Smoszewskiej, parafia Zakroczym.
Mariusz Rutkowski, kawaler, zam. w miejscowości Soboklęszcz, parafia Joniec
i Sylwia Śniadecki, panna, zam. w Sobolach, parafia tutejsza.
Krzysztof Szcześniak, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Ewelina Kinga Tłuchowska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Przemysław Klepacki, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Anna Pawłowska , panna, zam. w Łomiankach, parafia św. Małgorzaty.
Jerzy Czesław Karczmarczyk, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Justyna Palusińska, panna, zam. w Płońsku, parafia św. Maksymiliana Kolbego.
Zbigniew Gorzkowski, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Małgorzata Malicka, panna, zam. w Wólce Bałtowskiej Kolonii, parafia Bałtów.
Kamil Wieczorek, kawaler, zam. w Nowym Przybojewie, parafia Grodziec
i Marta Turkowska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Marcin Marek Pietrzak, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Aneta Katarzyna Świadek, panna, zam. w Warszawie, ul. Głębocka, parafia Michała Archanioła w Warszawie.
Krzysztof Kowalski, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Modlińska, parafia Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
i Ilona Janicka, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Mariusz Adam Dębski, kawaler, zam. w Sobolach, parafia tutejsza
i Aleksandra Werner, panna, zam. w Łazękach, parafia Żukowo.
Marek Kaczkowski, kawaler, zam. w Darłowie, parafia św. Gertrudy w Darłowie
i Karolina Pająk, panna, zam. w Smołach, parafia tutejsza.
Michał Wąsowicz, kawaler, zam. w Wójtostwie, parafia Zakroczym
i Dorota Dytlow, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Marcin Siwek, kawaler, zam. w Miękoszynie, parafia Pomiechowo
i Katarzyna Emilia Perużyńska, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Jarosław Cegiełka, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Okulickiego, parafia św. Piotra i Pawła
i Nina Kołodziejska, panna, zam. w Henrysinie, parafia tutejsza.
Aleksander Murawski, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Monika Olechowicz, panna, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Lotników, parafia św. Michała.
Marcin Nerć, kawaler, zam. w Niepiekłach, parafia tutejsza
i Agnieszka Sikorska, panna, zam. w Starych Olszynach, parafia św. Floriana w Krysku.
Radosław Goliasz, kawaler, zam. w Skrzeszewie, ul. Szkolna, par. św. Jana Marii Vianneya w Skrzeszewie
i Justyna Magdalena Jaworska, panna, zam. w Strubinach, gm. Zakroczym, par. tutejsza.
Maciej Stanisław Prokop, kawaler, zam. w Warszawie, ul. Zapustna, parafia Św. Rodziny we Włochach
i Magdalena Kąc, panna, zam. w Warszawie, ul. Aluzyjna.
Jakub Nejman, kawaler, zam. w Strubinach, parafia tutejsza
i Lucyna Katarzyna Niechwiej, panna, zam. w Krakowie, ul. Bobrowskiego, parafia św. Kazimierza.
Marcin Lewczuk, kawaler, zam. w Kroczewie parafia tutejsza
i Sabrina Sobańska, panna, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza.
Mariusz Błaszczak, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Monika Osińska, panna, zam. w Orszymowie, parafia Orszymowo.
Kamil Tomasz Sikorski, kawaler, zam. w Serocku, ul. Piaskowa, parafia Serock
i Monika Gawarska, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Łukasz Pasierowski, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Natalia Wioletta Daniszewska, panna, zam. w Nasielsku, ul. Dąbrowskiego, parafia św. Wojciecha.
Piotr Czarnecki, kawaler, zam. w Pułtusku, ul. Świętokrzyska, parafia św. Krzyża
i Katarzyna Milena Russek, panna, zam. w Gostolinie, parafia tutejsza.
Ireneusz Grzegorz Miraś, kawaler, zam. w Garbatce Letnisku, parafia Garbatka, diecezja radomska
i Anna Szymczak, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Przemysław Karczmarczyk, kawaler, zam. w Strubinach, parafia tutejsza
i Agnieszka Sztamborska, panna, zam. Skwarach, parafia Naruszewo.
Zbigniew Trąbiński, kawaler, zam. w Kroczewie, parafia tutejsza
i Monika Wiśniewska, panna, zam. w Kamienicy, parafia Kamienica.
Maciej Paszkiewicz, kawaler, zam. w Cekanowie, ul. Cicha, parafia Słupno
i Emilia Beata Frączak, panna, zam. w Kroczewie parafia tutejsza.
Grzegorz Przemysław Żelechowski, kawaler, zam. w Brzozówce, parafia Wiersze
i Ewa Wasiak, panna, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza.
Mariusz Sasin, kawaler, zam. w Lipinkach, ul. Kwiatowa, parafia Zagościniec
i Anna Lipka, panna, zam. w Wojszczycach, parafia tutejsza.
Mariusz Głuśniewski, kawaler, zam. w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Szarych Szeregów, parafia św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
i Małgorzata Górska, panna, zam. w Swobodni, parafia tutejsza.
Mariusz Wasiak, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Anna Szymańska, panna, zam. w Borkowie, parafia Cieksyn.
Dariusz Ferenc, kawaler, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza
i Kinga Godlewska, panna, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza.
Paweł Goszczyński, kawaler, zam. w Radzyminie, parafia Naruszewo
i Agnieszka Krawczyk, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Zbigniew Gogacz, kawaler, zam. w Smołach parafia tutejsza
i Aneta Łożyńska, panna, zam. w Przybojewie Nowym, parafia Grodziec.
Hubert Prusak, kawaler, zam. w Załuskach, parafia tutejsza
i Dorota Kowalska, panna, zam. w Płońsku, ul. Jesionowa, parafia św. Maksymiliana
Tadeusz Sobieszczyński-Szymański, kawaler, zam. w Warszawie, ul. Mokotowska, parafia św. Aleksandra
i Katarzyna Czara, panna, zam. w Załuskach, parafia tutejsza.
Piotr Wydrych, kawaler, zam. w Trębkach Nowych, parafia tutejsza
i Aleksandra Banaszek, panna, zam. Zakroczymiu, parafia św. Józefa
Marcin Jaworski, kawaler, zam. w Strubinach, parafia tutejsza
i Ewa Stalmach, panna, zam. w Karolinowie, parafia Wola Kiełbińska.
Marcin Robert Kazimierczuk, kawaler, zam. w Warszawie, parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
i Bożena Słupecka, panna, zam. w Falbogach Wielkich, parafia tutejsza.
Piotr Stolarski, kawaler, zam. w Janowie, parafia tutejsza
i Monika Prządak, panna, zam. w Płońsku, parafia św. Michała Archanioła.
Daniel Brzeski, kawaler, zam. w Trębkach Starych, parafia tutejsza
i Agnieszka Kinga Gójska, panna, zam. w Duczkach parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.