Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 13 stycznia 2013

Ogłoszenia parafialne - 13 stycznia 2013

Ogłoszenia parafialne
1. Trwa wizyta duszpasterska w domach parafian zwana popularnie kolędą. Ma ona na celu bliższe poznanie naszych Parafian, problemów życia, radości i codziennych trosk. Bardzo prosimy tak planować swoje zajęcia, aby podczas spotkania była obecna cała rodzina. Dzieci i młodzież ucząca się w szkołach prosimy o pozostawienie na czas kolędy zeszytów lub ćwiczeń z religii, nawet wtedy, gdy w ten dzień mają religie w szkole. Ofiary składane podczas kolędy będą przeznaczone na zapłacenie faktur za nowe ogrzewanie świątyni i kaplicy, a także za nowe obrazy.

2. W następną niedzielę o godz. 12.45 specjalna Msza św. dla dzieci kl. II i IV oraz ich rodziców w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

3. Również w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

4. W związku z tym, że w kaplicy w Wojszczycach bardzo spadło zapotrzebowanie na intencje mszalne w niedzielę i święta, zachęcamy do zgłaszania się z intencjami na niektóre niedziele o godz 11.30. W tym dniu w kaplicy będziemy odprawiali Msze św. w intencji Parafian wszak to także nasza parafia. Natomiast od miesiąca września w pierwszą i drugą niedzielę miesiąca Msza św. za Parafian będziemy zawsze odprawiali w kaplicy. W pozostałe niedzielę i święta Suma za Parafian w świątyni parafialnej.

5. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na ogrzewanie kościoła parafialnego i kaplicy filialnej.

6. Po dwuletniej przerwie Rada Rodziców przy ZSO w Kroczewie zaprasza w dniu 9 lutego na Bal Karnawałowy. Gorąco zapraszamy do udziału w tej karnawałowej zabawie, gdyż dochód z balu przeznaczony jest na dofinansowanie szkoły w Kroczewie. Ze szczegółami imprezy można zapoznać się w gablocie ogłoszeniowej.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.


Zachęcamy do lektury
tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”


W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:

  • Co nas czeka w 2013 roku.
  • Biblia zachęca nas nie do złorzeczenia ale do błogosławieństwa.
  • Praworządność po rosyjsku.

24,415,288 unikalnych wizyt