Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 6 stycznia 2013

Ogłoszenia parafialne - 6 stycznia 2013

1. Trwa wizyta duszpasterska w domach parafian zwana popularnie kolędą. Ma ona na celu bliższe poznanie naszych Parafian, problemów życia, radości i codziennych trosk. Bardzo prosimy tak planować swoje zajęcia, aby podczas spotkania była obecna cała rodzina. Dzieci i młodzież ucząca się w szkołach prosimy o pozostawienie na czas kolędy zeszytów lub ćwiczeń z religii, nawet wtedy, gdy w ten dzień mają religie w szkole. Ofiary składane podczas kolędy będą przeznaczone na zapłacenie faktur za nowe ogrzewanie świątyni i kaplicy, a także za nowe obrazy.

2. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary na cele misyjne.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:

• Babcie latają do Anglii – o tym, że polskie dzieci rodzą się na emigracji.
  • Ryszard Legutko o wadach i zaletach demokracji.
  • Był ostatnim papieżem ukoronowanym tiarą. Sprzedał ją, a pieniądze rozdał ubogim. – o tym, że papież Paweł VI będzie błogosławionym.
  • Indie – ziemia męczenników za wiarę.
  • Zrobieni w horoskop – o tym, że wiara w magiczną moc dnia w którym się urodziło, jest kompletną bzdurą.