Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 18 listopada 2012

Ogłoszenia parafialne - 18 listopada 2012

Ogłoszenia parafialne1. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Prosimy na karteczkach zaznaczać nie tylko imię i nazwisko zmarłych, a także miejscowość pochodzenia. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Za organizację wypominek odpowiedzialny jest ks. Paweł.

2. Dziękujemy mieszkańcom Smół i Janowa za złożenie darów na Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, a o godz. 12.45 specjalna Msza św. dla dzieci klas II i IV oraz ich rodziców w ramach przygotowania do przyjęcia Komunii Świętej, a także spotkanie organizacyjne.

4. Są jeszcze do kupienia „Kalendarze Rolników na 2013 rok” w cenie 25 zł. Po kalendarze proszę zgłaszać się do zakrystii, zapłacić można dzisiaj lub w następną niedzielę. Ilość kalendarzy jest ograniczona i więcej już nie będzie.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:

• O tym, że historia nauki uczy nas pokory wobec rzeczywistości.
• Jak to się dzieje, iż mimo prześladowań co roku 6 milionów wyznawców islamu nawraca się na chrześcijaństwo?
• Jakie są najczęściej powielane medialne stereotypy na temat Kościoła?
• Wzruszająca opowieść o czterech siostrach i ich wyjątkowych rodzicach.

Oprócz tego znajdziemy bieżące informacje z życia Kościoła w naszej diecezji, w Polsce i na świecie.

– W kolejnym numerze „Małego Gościa Niedzielnego” adwentowy lampion do samodzielnego złożenia i o tym jak wygląda wiara najmłodszych w najdalszych zakątkach świata.