Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 27 maja 2012

Ogłoszenia parafialne - 27 maja 2012

Ogłoszenia parafialne1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 Ks. Proboszcz obchodzi Jubileusz 25-lecia Kapłaństwa. Bezpośrednio po Eucharystii odbędzie się okolicznościowy koncert w wykonaniu artystów Opery Narodowej w Warszawie po Mszy św.

2. Jutro obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 17.30 i 18.00.

3. Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi w miesiącu czerwcu. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo, a przed Mszą św. i podczas można skorzystać ze spowiedzi.

4. W następna niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej, a jednocześnie jest to pierwsza niedziela miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. Zapraszamy dziewczynki pierwszokomunijne do sypania kwiatkami, będzie to dla was próba przed Uroczystością Bożego Ciała.

5. W piątek rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwo Czerwcowe w kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 17.00.

6. W następną niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie, gdyż w ten dzień już po raz piąty obchodzimy Święto Dziękczynienia.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” specjalny dodatek: film „ Ja jestem”, który rzuca na kolana – przed Najświętszym Sakramentem. Oprócz tego polecamy następujące artykuły:

• Autostrada na przekręcie.
• Marsze dla życia.
• Melancholia ludowca.
• Boże osiołki – o ewangelizacji ubogich, charyzmatach i walce duchowej.

Oprócz tego znajdziemy bieżące informacje z życia Kościoła w naszej diecezji, w Polsce i na świecie.

– W kolejnym numerze „Małego Gościa Niedzielnego” Szczęśliwa siódemka czyli historie osób, które skorzystały z darów Ducha Świętego oraz odpowiedź na pytanie: dlaczego wygramy Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej?