Jesteś w: Wydarzenia » Akcje parafialne » Wizyta duszpasterska w parafii Kroczewo A.D. 2012 - część 5

Wizyta duszpasterska w parafii Kroczewo A.D. 2012 - część 5

Akcje parafialneW tym tygodniu kończymy Wizytę Duszpasterską w domach naszych Parafian zwaną popularnie Kolędą. Spotkanie to ma na celu bliższe poznanie się z parafianami, ich życiem i problemami dnia codziennego. Bardzo prosimy, aby tak planować swoje obowiązki, podczas tej wizyty była w domu cała rodzina. Dzieci i młodzież uczące się w szkołach, prosimy o pozostawianie zeszytów od religii w dniu kolędy.
Składane podczas kolędy ofiary będą przeznaczone na spłacenie kredytów zaciągniętych na położenie kostki na parkingu oraz rachunków za nowe mieszkanie dla Księdza Wikariusza.
PLAN KOLĘDY NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ
Poniedziałek – 23 stycznia 2012
Emolinek od godz. 9.00 (2 księży)
Kroczewo – Strona Prawa od godz. 15.30 (2 księży)
Wtorek – 24 stycznia 2012
Kroczewo – Osiedle od godz. 15.30 (2 księży)
Prosimy zorganizować dowiezienie księży na miejsce kolędy. Jeżeli daną miejscowość będzie kolędowało dwóch księży, prosimy o dwa pojazdy, gdyż jeden będzie kolędował od początku miejscowości, a drugi od końca. W miejscowościach, w których są większe odległości prosimy o dowożenie od domu do domu.
UWAGA!   Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym dniu wizyty duszpasterskiej, a mają nadal takie życzenie, mogą indywidualnie umawiać się ze swoimi duszpasterzami na dodatkowy termin spotkania.