Jesteś w: Wydarzenia » Konkursy » Rozwiązanie konkursu różańcowego

Rozwiązanie konkursu różańcowego

KonkursyPoczątek grudnia dla wszystkich najmłodszych czcicieli Matki Bożej z parafii Kroczewo okazał się radosny. W końcu udało się rozstrzygnąć zaległy konkurs październikowy pt. „POMÓDLMY SIĘ WSPÓLNIE RÓŻAŃCEM ZA MISJONARZY”.
Dzieci bardzo chętnie gromadziły się trzy razy w tygodniu w kościele parafialnym o godz 16.30, aby wraz z Ks. Wikariuszem Pawłem Grąbczewskim modlić się na różańcu za misjonarzy lub misjonarki pracujące w dalekich krajach. Spotkania modlitewne były ubogacone śpiewem, homiliami, filmami, zdjęciami i ciekawymi prezentacjami multimedialnymi. Na koniec nabożeństw różańcowych dzieci odbierały pamiątki, które należało w domu pokolorować i podpisać. Każdy z uczestników otrzymał na pamiątkę piękną i kolorową szopkę bożonarodzeniową.
W gronie szczęśliwych Zwycięzców znalazły się 54 osoby:
Biegalski Krzysztof, Biegalski Tomasz, Boguś Klaudia, Długołęcka Katarzyna, Długołęcki Piotr, Drozdowska Natalia, Fronczak Janusz, Fronczak Oskar, Grąbczewska Agnieszka, Jakubowska Anita, Jakubowska Dominika, Jarmijak Adam, Jarmijak Karolina, Kalinowska Anna, Kalinowska Joanna, Kańkowska Zuzanna, Kańkowski Jakub, Kańkowski Krzysztof, Kołodziejski Michał, Koperska Partycja, Koperski Bartłomiej, Koperski Mateusz, Koperski Wiktor, Kornatowska Anna, Kornatowski Piotr, Kozłowski Mateusz, Łączyńska Ewelina, Łączyńska Paulina, Łączyński Michał, Łączyński Piotr, Maciński Daniel, Mucha Bartosz, Oliszewska Alicja, Piekut Dominika, Piekut Julia, Pindak Angelika, Pindak Natalia, Prusak Michał, Prusak Piotr, Rykowski Jan, Skowyrski Łukasz, Smardzewska Karolina, Smardzewska Katarzyna, Smardzewski Mateusz, Smoliński Maciej, Szeląg Michał, Szymański Radosław, Śmietanowska Klaudia, Urbańska Julia, Walus Angelika, Walus Jakub, Walus Karolina, Wiśniewski Jacek i Zbońkowska Agata.
Wszystkim laureatom październikowego konkursu różańcowego gratulujemy
i dziękujemy za wspólną modlitwę z Maryją – Matką Jezusa i naszą Matką.