Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 12 maja 2024

Ogłoszenia parafialne - 12 maja 2024

Ogłoszenia parafialne

1. Trwa miesiąc maj, poświęcony w sposób szczególny czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę będziemy śpiewać Litanię Loretańską po Mszy św. naprzemiennie. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Zachęcamy do śpiewania litanii w swoich miejscowościach przy figurkach.

 

2.     W dzisiejszą niedzielę 21 dzieci klas III z naszej parafii  po raz pierwszy przystąpiło do Komunii Świętej. Otoczmy te dzieci swoją modlitwą.

 

3.     Dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na „biały tydzień”, na Mszę św. i nabożeństwo majowe o godz. 18.00. Biały tydzień potrwa do czwartku. We wtorek przed Mszą św. od godz. 17.30 będziemy mogli odebrać zdjęcia i link do filmu i zdjęć, a w czwartek będą wręczone pamiątki.

 

4.     W poniedziałek – 13 maja – rozpoczynamy tegoroczne „nabożeństwa fatimskie”. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00, po niej różaniec fatimski i procesja z figurą i świecami wokół świątyni.

 

5.     W najbliższą sobotę - 18 maja o godz. 9.00 próba dzieci klas IV mających przystąpić do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Obecność obowiązkowa. Jeżeli kogoś nie będzie, taką osobę skreślamy z listy i nie przystąpi do Odnowienia Przyrzeczeń.

 

6.     W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 próba dla kandydatów mających przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

 

7.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

8.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

24,415,211 unikalnych wizyt