Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 21 kwietnia 2024

Ogłoszenia parafialne - 21 kwietnia 2024

1. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Pamiętajmy w swych indywidualnych modlitwach o tej intencji.

2.     W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (klasy IV).

3.     W najbliższą sobotę – 27 kwietnia o godz. 9.00 pierwsza próba dla dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą. Obecność obowiązkowa.

4.     W następną niedzielę – 28 kwietnia po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

6.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.