Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 10 września 2023

Ogłoszenia parafialne - 10 września 2023

Ogłoszenia parafialne

1. W   związku z rozpoczętym rokiem szkolnym w niedzieli dzieci zbierają karteczki z uczestnictwa we Mszy św. i wklejają je do specjalnej książeczki, którą jeszcze mogą dostać w dzisiejszą niedzielę. Można także dzisiaj dostać karteczkę z minionej niedzieli. Dla wytrwałych na zakończenie roku szkolnego czekają nagrody.

 

2.     W czasie roku szkolnego w II i III niedzielę miesiąca o godz. 9.30 Msza św. z oprawą uczniów i kazaniem dla dzieci. Po Mszy św. w II niedzielę miesiąca spotkanie dla kandydatów do Pierwszej Komunii Świętej (klasa III), a w III niedzielę dla dzieci Odnawiających Przyrzeczenia Chrztu Świętego (klasa IV).

 

3.     W dzisiejszą niedzielę  po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci klas III pragnących w naszej parafii przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

 

4.     W środę – 13 września – „Nabożeństwa Fatimskie”. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00, po niej różaniec fatimski i procesja z figurą i świecami wokół świątyni.

 

5.     Następna niedziela – 17 września jest III niedzielą w miesiącu, po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego, czyli dla klas IV.

 

6.    Prosimy o modlitwę w intencji ks. Seniora Tadeusza, który trafił do szpitala. Prośmy Dobrego Boga o siłę w przezwyciężeniu kryzysu i zdrowie dla ks. Tadeusza

 

7.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

8.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

24,415,151 unikalnych wizyt