Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 3 lipca 2022

Ogłoszenia parafialne - 3 lipca 2022

1.     Dzisiejsza niedziela jest pierwsza niedzielą w miesiącu lipcu. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Procesja Eucharystyczna wokół świątyni.

2.     Uczniowie, którzy mają wyklejankę z Mszy św. niedzielnych mogą ja przedstawić                ks. Ireneuszowi lub Proboszczowi – będą nagrody.

3.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” W dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Wątpliwości w wierze – co robić kiedy się pojawią.

·        Szczera rozmowa z papieżem.

·        O tym, że Rosja nie zdołałaby zbudować swojej pozycji na swiecie oraz zabezpieczyć interesów bez agentów wpływu.

·        Cykl wakacyjny „Gościa Niedzielnego” Smaczna Polska – dzisiaj Kociewie.

4.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

5.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.