Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 27 grudnia 2020

Ogłoszenia parafialne - 27 grudnia 2020

Ogłoszenia parafialne

1.     Po rekolekcyjnych i świątecznych rozwiązaniach, aby więcej parafian mogło skorzystać z Mszy św., od następnej niedzieli do Wielkanocy wprowadzamy w niedzielę dodatkową Mszę św. o godz. 10.30. Można zamawiać intencje na tę Mszę św. gdyż są wolne.

 

2.     W czwartek zakończenie Starego Roku. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, na której podziękujemy Bogu za przeżyty rok 2020.

 

3.     W piątek  - Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w świątyni tak jak w każdą niedzielę, w kaplicy w Wojszczycach o godz. 13.00.

 

4.     W tym roku z wyznaczeniem kolędy musimy poczekać na rozwój sytuacji epidmiologicznej w naszym kraju. Po okresie „kwarantanny narodowej” podejmiemy decyzję o tym kiedy i jak będzie wyglądała wizyta duszpasterska.

 

5.     W tym roku Pan Adam Grzybowski nie będzie roznosił przed kolędą do naszych domów wody święconej, kadzidła i kredy. Cały pakiet możemy zabierać od następnej niedzieli w świątyni, który  jest położony za ławkami. Zachęcamy do złożenia ofiary za te rzeczy do puszki, które będą wykorzystane na porządkowanie cmentarza.

 

6.     Dzieci, które systematycznie uczęszczały na różaniec i przedstawiły wyklejankę, a nie odebrały jeszcze nagrody mogą to uczynić w zakrystii.

 

7.     Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi w miesiącu styczniu. Po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwa.

 

8.     Następna niedziela jest pierwszą w miesiącu styczniu – niedziela adoracyjna. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo .

 

10.           Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” i „Małego Gościa Niedzielnego”.  Zostało jeszcze kilka egzemplarzy podwójnego świątecznego numeru w cenie 10 zł. „Mały Gość” w cenie 5 zł.

 

11.           Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

12.           Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

23,949,572 unikalnych wizyt