Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 8 września 2019

Ogłoszenia parafialne - 8 września 2019

1.     Tak jak lat ubiegłych przez cały rok szkolny w I, II i ewentualnie V niedzielę miesiąca o godz. 9.30 będzie Msza św. z oprawą dzieci szkolnych i z kazaniem do dzieci.

2.     Przypominamy, że dzieci zbierają karteczki z uczestnictwa w Mszy św. i wklejają   je do zeszytu lub ćwiczeń. Dla najbardziej gorliwych na koniec roku szkolnego przewidziane są nagrody. W następną niedzieli dzieci dostaną nową książeczkę do wyklejanek z Mszy niedzielnych.

3.     W sobotę – 14 września o godz. 11.00 przed plebanią spotkanie dla ministrantów i wszystkich, którzy pragną zostać ministrantami. Zapraszamy także dziewczęta.

4.     Za dwa tygodnie , w niedzielę 22 września po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla uczniów klas III i IV i ich rodziców w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu. W zakrystii rodzice, którzy chcą aby ich dzieci przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej w Kroczewie mogą zabierać deklaracje do wypełnienia.

5.     W piątek 13 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00 i Nabożeństwo Fatimskie zakończone procesją z figurą Matki Bożej i ze świecami.

6.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” W dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Czy katolik może uczestniczyć w wojnie?

·        Jaka jest prawda o płonących lasach Amazonii?

·        Jak uchronić dziecko przed zagrożeniami, które może spotkać w internecie.

·        Czy sojusz polsko-węgierski zmieni Europę?

·        W „Małym Gościu Niedzielnym”

– gwarantowana pomoc świętych na trudy nowego roku szkolnego

– szybki, zwrotny i niewidzialny - supernowoczesny F35

7.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

8.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.