Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 10 czerwca 2018

Ogłoszenia parafialne - 10 czerwca 2018

1.            W najbliższą środę -13 czerwca zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00 po niej nabożeństwo fatimskie zakończone procesją z figurą i ze świecami.

2.            Intencje mszalne:

3.            Zap.: Adrian Siek, zam. Wojszczyce i Joanna Krzemińska, zam. p. Zakroczym. Zap. 2

4.            Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O tym, że w Niemczech wystarczy donos sąsiadów, aby powołany urząd wtargnął w nocy do domu i zabrał rodzicom dziecko. Czy mieszkające tam polskie rodziny maja się czego bać?

·        Refleksja po referendum: jak szybko Irlandia przestała być katolickim krajem.

·        Papież Franciszek we wrześniu odwiedzi Litwę, Łotwę i Estonię.

·        Dlaczego Polska płonie? O palących się składowiskach śmieci.

5.            Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

6.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.