Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 5 listopada 2017

Ogłoszenia parafialne - 5 listopada 2017

1.     Dzisiejsza niedziela jest pierwsza w miesiącu listopadzie. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.

2.     W okresie zimowy Msze Święte codziennej są sprawowane o godz. 16.30 i 17.00.

3.     Kancelaria parafialna w okresie zimowym czynna od godz. 15.30 do 16.15 lub bezpośrednio po Mszy św.

4.     Przyjmujemy na wypominki roczne. W przyjmowanych wypominkach od ubiegłego roku nic się nie zmieniło. Proszę zmarłych wpisywać bez odmieniania  w mianowniku.

5.     Jeżeli w czytanych wypominkach wkradł się jakiś błąd, prosimy zainteresowanych o informację w tej kwestii.

6.     W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie organizacyjne dla uczniów klas III i II Gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy także starszych, którzy dotychczas zaniedbali przystąpienie do tego sakramentu.

7.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. W najnowszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Wyrok na krzyż we Francji.

·        O Katechizmie Kościoła Katolickiego, którego odnowiona wersja ukazała się 25 lat temu i ciągle jest chętnie czytany.

·        O tym, że dobra chrześcijańska modlitwa nie musi być tylko prośbą o coś, ale także prośbą przeciwko czemuś.

·        O cichej i niepozornej kobiecie, która wprawiła w zakłopotanie kanadyjski sąd i prokuraturę.

·        W „Małym Gościu Niedzielnym”: - dwustronny plakat; - o polskiej szkółce piłkarskiej FC Barcelona; - jak narysować portret?

8.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

9.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.