Liturgia na dzi¶

dla zbawienia ¶wiata
– spraw, aby¶my wszyscy
– aby¶my sławili
Jeste¶ w: Wydarzenia » Pamięć o Zmarłych » Zmarła ¶p. Teresa Westfal - siostra Ks. Proboszcza z Kroczewa

Zmarła ¶p. Teresa Westfal - siostra Ks. Proboszcza z Kroczewa

Pamięć o Zmarłych
Z żalem zawiadamiamy, że w sobotę 28 stycznia 2017r. w wieku 80 lat zmarła w szpitalu w Płońsku TERESA WESTFAL, siostra ks. Henryka Szwajkowskiego, proboszcza parafii pw. Jana Chrzciciela w Kroczewie. Od ponad 20 lat prowadziła kuchnię na plebaniach, gdzie duszpasterzował jej brat.
Msza żałobna w intencji ¶p. Teresy zostanie odprawiona w ko¶ciele parafialnym w Kroczewie we wtorek 31 stycznia o godz. 18.00.
Uroczysto¶ci pogrzebowe odbęd± się w ¶rodę 1 lutego o godz. 12.00 w rodzinnej parafii, w ko¶ciele pw. ¶w. Anny w Kosztowie, diecezja bydgoska. Następnie trumna z ciałem ¶p. Teresy zostanie złożona w grobie na parafialnym cmentarzu.
Polecajmy ¶p. Teresę Miłosierdziu Bożemu.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie, a ¶wiatło¶ć wiekuista niechaj im ¶wieci na wieki wieków. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.